Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis
Pakalpojuma
nosaukums
:
Lielvārdes novada pašvaldības interešu izglītības un pieaugušo neformālās izglītības licencēšanas komisija
Pakalpojuma
funkcija/ uzdevums:
Izsniegt licences juridiskām un fiziskām personām (izņemot valsts un pašvaldības izglītības iestādes) interešu izglītības un pieaugušo neformālās izglītības programmu īstenošanai
Pakalpojuma būtības īss apraksts: Interešu izglītības un pieaugušo neformālās izglītības licencēšanas komisija izskata un izvērtē iesniegtos dokumentus licences saņemšanai, pieņem lēmumu par licences izsniegšanu, izsniegšanas atteikuma vai licences anulēšanu, licences termiņa pagarināšanu.
Pakalpojuma saņēmējs: Fiziska persona vai juridiska persona
Pakalpojuma saņēmēja apraksts (ja pakalpojuma saņēmējam ir speciāli definēti kritēriji): Juridiskas un fiziskas personas (izņemot valsts un pašvaldības izglītības iestādes)
Normatīvie akti, kas reglamentē pakalpojuma sniegšanu: 24.04.2013.Lielvārdes novada domes saistošie noteikumi Nr.11 „Par interešu izglītības un pieaugušo neformālās izglītības programmu licencēšanas kārtību
Pakalpojuma saņemšanai nepieciešamie dokumenti: 1.    Rakstveida pieteikums (1.pielikums);
2.    Licencējamā interešu un pieaugušo neformālās izglītības programma;
3.    Licencējamās izglītības programmas īstenošanai nepieciešamā personāla saraksts, pievienojot dzīves aprakstu (CV) un izglītības programmas īstenošanai atbilstošas izglītības apliecinošo dokumentu kopijas;
4.    Pēc izglītības programmas apguves izsniedzamā dokumenta paraugs.

Pakalpojuma saņemšanas termiņš (darba dienās): 30 darba dienas
Ar pakalpojuma saņemšanu saistītie maksājumi Pirms licences saņemšanas licences pieteicējs maksā normatīvajos aktos noteikto nodevu pašvaldības budžetā.
Pakalpojuma autentifikācijas līmenis: 1. līmenis (Deklarētā identitāte). (klients brīvi norāda savu identitāti, bet tā netiek pārbaudīta)
Pakalpojuma pieprasīšanas kanāli: Klātiene   -   fiziskas vai juridiskas personas iesniedz dokumentus Lielvārdes novada pašvaldības interešu izglītības un pieaugušo neformālās izglītības licencēšanas komisijai Lielvārdē, Raiņa ielā 11, 3.stāvā, 327.kab.
Pakalpojuma saņemšanas kanāli: Klātiene   -   Saņem Interešu izglītības un pieaugušo neformālās izglītības programmas īstenotāja licenci
Pakalpojuma sniedzējs/
teritoriālā vienība
:
Lielvārdes novada pašvaldības interešu izglītības un pieaugušo neformālās izglītības licencēšanas komisija
Pakalpojumu sniedzēja apkalpojamā teritorija: Lielvārdes pilsēta un Lielvārdes novads
Pakalpojumu sniedzēja adrese: Informācija par interešu izglītības un pieaugušo neformālās izglītības programmu licencēšanas kārtību- Raiņa iela 11A, Lielvārde, LV-5070; Tālrunis: +371 65020828, Fakss: +371 65053775, E-pasta adrese: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Pakalpojumu sniedzēja darba laiks: Pirmdiena: 8.00-12.00; 13.00-18.00
Ceturtdiena: 8.00-12.00; 13.00-17.00

1959
 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu