Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

PPP "Zied zeme" meklē 4 jauniešus vecumā no 18-30 gadiem, kas vēlas piedalīties starptautiskā nometnē Somijā un strādāt pie idejas, kas vērsta uz biznesa vai vietējās teritorijas attīstību.

 Nometnes laiks: 26.februāris-3.marts, 2016. gads

Vieta – Somija, Kalajoki. 

Izmaksas: Ceļošanas un dzīvošanas izmaksas sedz PPP biedrība “Zied zeme”.

Drošības nauda: 250 euro, kas tiks atmaksāta pēc nometnes, ja vien dalībnieks neatsakās no dalības nometnē.

 Prasības:

Dalībniekam jābūt vecumā no 18-30 gadiem, jāspēj sarunāties angliski, sastrādāties komandā, jābūt vēlmei mācīties un uzņemties atbildību.

 
Pieteikšanās:

Interesentiem jāsagatavo CV un motivācijas vēstule, kurā pamatota vēlme piedalīties nometnē, īsi jāapraksta arī biznesa vai projekta ideja, kas vērsta uz vietējās teritorijas attīstību. Pieteikums jānosūta uz e-pastu – This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

 

Programma:

Nometnē piedalīsies arī jaunieši no Somijas, Ungārijas un Rumānijas. Tās laikā dalībniekiem mentoru pavadībā būs iespēja radīt un attīstīt biznesa idejas, pasākumus vai projektus, kas veicinātu vietējās teritorijas attīstību, kā arī paralēli iepazīt vietējo kultūru un tradīcijas, starpkultūru dialogu. Nometnes laikā jaunieši uzlabos dažādas prasmes un palielinās motivāciju, lai iesaistītos vietējo problēmu risināšanā un lauku teritoriju attīstībā.  Nometnēs piedalīsies arī zinoši eksperti, kas palīdzēs attīstīt jauniešu idejas līdz dzīvotspējīgam projektam, ko iespējams veiksmīgi īstenot vietējā teritorijā.

 Par projektu:

TransInnovation Camp for Youth (saīsināti – TransInnCamp) ir programmas Erasmus+ projekts. Projekta mērķis ir ar inovatīvu un izzinošu nometņu palīdzību stiprināt jauniešu kompetences un veicināt jauniešu iesaisti vietējo problēmu risināšanā un lauku teritoriju attīstībā. Lai sasniegtu projekta mērķi, tiks organizētas tikšanās ar jauniešiem un apzinātas idejas, kuras jaunieši paši ir gatavi īstenot, lai sekmētu lauku teritoriju attīstību. Jauniešu nometnes paredzētas Somijā, Ungārijā, Rumānijā un Latvijā. Projekta partneri ir vietējās rīcības grupas no Somijas (Rieska LEADER un Keskipiste LEADER), Ungārijas (Mecsekvidék Egyesület) un jauniešu organizācijas no Rumānijas (Bogatalji Mozgalom Csikrakos es Gorocsfalva). Vairāk var lasīt http://ziedzeme.lv/lv/TransInnovationCampforYouth/

 Projekta koordinators:
Māris Cīrulis,
mob.29782159, 
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu