Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis
Dienas_centrs 064.JPG
086.JPG
087.JPG
088.JPG
089.JPG
090.JPG
091.JPG
092.JPG
093.JPG
094.JPG
097.JPG
098.JPG
099.JPG
100.JPG
101.JPG
103.JPG
104.JPG
105.JPG
106.JPG
108.JPG
109.JPG
110.JPG
111.JPG
112.JPG

16. aprīlī Sociālais dienas aprūpes centrs Lielvārdē ar atvērto durvju dienu un svētku pēcpusdienu atzīmēja 10 gadu pastāvēšanas jubileju, uz kuru tika aicināti dienas centra sadarbības partneri, kolēģi, atbalstītāji un labvēļi.

Sociālā dienas aprūpes centra vadītāja Vita Saleniece – Šmaukstele: “Šodien dalāmies ar prieku un visu to, ko esam paveikuši. Dienas centram nav tikai sociāla nozīme, nav tā, ka tikai sniedzam sociālos pakalpojumus. Daudzi lielvārdieši nemaz nevar iedomāties, kā būtu, ja nebūtu dienas centra: ja, piemēram, ir salūzusi veļas mašīna, tad šeit var atnākt un veļu izmazgāt. Šeit notiek dažādi semināri un atbalsta grupas, kuras var apmeklēt jebkurš. Reti kurš lielvārdietis šeit nav bijis. Darbojamies un mīlam to, ko darām.”

Pirms 10 gadiem Latvijā šis bija viens no pirmajiem sociālās dienas aprūpes centriem, tādēļ centru bieži apmeklējuši viesi no citiem novadiem, lai smeltos idejas un pieredzi.

Jautāta par veiksmes atslēgu, dienas aprūpes centra vadītāja nešauboties saka: “Tā ir mana komanda, kura no sirds strādā, nešķirojot cilvēkus kaut kādās grupās un izturoties pret visiem vienlīdzīgi.”

Domes priekšsēdētāja Santa Ločmele svētku runā novērtēja to, ka pirms 10 gadiem novadā ir bijusi pašvaldība, kas ir skatījusies tālredzīgi un jau toreiz sapratusi, cik nozīmīga ir šāda ēka un dienas centrs, kas zem sava jumta šobrīd apvieno gan nevalstiskās organizācijas, gan pašvaldības organizētus, dažādus pasākumus.

Domes priekšsēdētājas vietniece Vita Volonte: “Visi, kas šajā centrā strādā, ir apbrīnojami un brīnišķīgi, viņu sirdis ir tik plašas un tajās ir tik daudz mīlestības, ka atliek vien brīnīties, kur rodas šis spēks un enerģija.”

Pēcpusdiena bija sarīkota tīņu stilā, jo  10 gadi – tas iezīmējot pubertātes vecuma iestāšanos.  Par muzikālo noformējumu pasākumā rūpējās Rihards Saule.


 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu