Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

No 10.-13. janvārim Daugavpilī jau 13. reizi norisinājās Starptautiskais garīgās mūzikas festivāls „Sudraba zvani”, kur ar labiem panākumiem piedalījušies arī lielvārdieši.

 “Grand Prix” konkursā 2. vieta Lielvārdes novada mūzikas un mākslas skolas bērnu korim “Lielvārde”. Koris tika atzīts arī par labāko bērnu kolektīvu, kā arī saņēma specbalvu par labāko latviešu oriģināldziesmas izpildījumu.

Kora diriģentes Baiba Klepere un Evita Konuša.

Baiba Klepere saņēma balvu kā labākā diriģente.

 Grand Prix izcīņā piedalījās arī vokālā studija “Mikauši” (pedagogs Baiba Klepere, koncertmeistars Antonijs Kleperis).

Gan koris “Lielvārde”, gan vokālais ansamblis “Mikauši” konkursa 1.kārtā saņēma I pakāpes diplomus.

Jauno dziedātāju konkursā A1 kategorijā visvairāk, tas ir, 91 punktu, un Galveno balvu šajā kategorijā ieguva lielvārdiete Katrīna Leščinska. I pakāpes diplomu saņēma arī Emīlija Žukele, bet II pakāpes diplomus – Amanda Jankovska, Linda Kalniņa un Katrīna Vanaga.

A3 kategorijā II pakāpes diplomi arī Esterei Jankovskai, Patrīcijai Bulei un Amandai Madarai Geidai.

A4 kategorijā I pakāpes diplomi Annijai Upeniecei un Danutai Rašmanei, II pakāpe – Patrīcijai Lielmanei, Sendijai Maihailovskai un  Laurai Taburei.

Audzēkņus Jauno dziedātāju konkursam sagatavoja skolotāji Baiba Klepere, Evita Konuša un Emīls Klaužs, koncertmeistari Marina Kravčenko un Inese Medne.

Koris ”Lielvārde” saņēma naudas balvu 500 EUR kā labākais bērnu kolektīvs un 600 EUR par 2.vietu Grand Prix izcīņā.

 Kopumā no Lielvārdes novada piedalījās 40 bērnu. Kopumā festivālā "Sudraba zvani" piedalījās aptuveni 2000 festivāla dalībnieku no 9 valstīm: Baltkrievijas, Čehijas, Krievijas, Igaunijas, Latvijas, Lietuvas, Polijas, Slovākijas un Vācijas.

 

 Apsveicam!

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu