Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis

Dzīvojam laikā, kad ikkatram nākas pielāgoties epidemioloģiskās drošības pasākumiem Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai. Tādejādi, to  var attiecināt  arī uz projektu “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Lielvārdes novadā ”, Nr.9.2.4.2/16/I/081, aktivitātēm.

Lielvārdes novada pašvaldība ir radusi iespēju īstenot attālinātās Zumbas nodarbības un aicina iedzīvotājus tām pieteikties. Zumbas nodarbības notiek katru pirmdienu un trešdienu, plkst.19.00, nodarbības vada trenere Kristīne Rubene. Zumbas nodarbības ir guvušas plašu atsaucību un, neskatoties uz to, ka pasākums notiek attālināti Zoom vidē, tajā piedalās vairāk kā 60 dalībnieki ne tikai no Lielvārdes novada, bet arī  no citiem novadiem.

Drīzumā tiks piedāvātas arī jogas nodarbības Zoom platformā. Lūdzu sekojiet līdzi projekta aktivitātēm, pasākumiem un jaunumiem Lielvārdes novada domes tīmekļvietnē www.lielvarde.lv un Lielvārdes novada pašvaldības facebook.com kontā facebook.com/LielvardesNovads

Aktivitātes tiek īstenotas projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Lielvārdes novadā ”, Nr.9.2.4.2/16/I/081, ietvaros.

Miralda Ranga,
Attīstības plānošanas un pašvaldības īpašumu pārvaldības nodaļas projektu vadītāja

 

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu