21.jūlijā Jumpravā visas dienas garumā norisinājās Lielvārdes novada svētki "Zīmju ceļš Dieva zīmē"! Svētku apmeklētāji rīta pusē piedalījās sprota aktivitātēs Jumpravas Estrādes parā - ielu baksetbola un pludmales volejbola turnīros, MTB velo sacensībās, kas tapa sadarbībā ar velokomandu "Jumprava - Dendrārijs" un iemēģināt prasmes disku golfa spēlē! 

Pēcpusdienā svētku rosība sāka parādīties arī Jumpravas centrā - sabrauca tirgotāji, bija iespēja mieloties ar Skrīveru mājas saldējumu un Mr. Plūmes sidru, kas top Jumpravā! Protams, tika padomāts arī par mazākajiem svētku apmeklētājiem - radošajās darbīcās bija iespēja pagatavot pirkstiņlellītes, sapņu ķērājus un karodziņus ar latvju rakstiem. Lielu sajūsmu sagādāja lielās spēles  - 5x5 metrus lielajā spēlē "Cirks" dalībnieku netrūka ne mirkli, kā arī Burbuļfutbolā jautrība sita augstu vilni! Tirdziņā ar priekšnesumiem uzstājās līniju deju grupa "Orions" un mūsdienu deju grupa "Jump"

Visas dienas garumā Jumpravieši un viesi tika aicināti piedalīties svētku orientēšanās spēlē "Dziedi, redzi un sajūti Jumpravu", kur dalībniekiem bija jāatbild uz jautājumiem par Jumpravu, novada svētkiem un jāpakustina prāti dažādos atjautības uzdevumos. 

Vakarā svētki sasniedza savu kulmināciju - grupas "Miglas zona" mazkoncerts, rokgrupas "Colt" koncerts un balle ar kantrī grupu "Sestā jūdze" un DJ MFZ!

Sirsnīgs paldies visiem svētkos iesaistītajiem - Jumpravas kultūras nama darbiniekiem, Jumpravas pagasta pārvaldes darbiniekiem, Lielvārdes novada Jauniešu domes un Jumpravas Jauniešu domes brīvprātīgajiem par palīdzīgām rokām, Lielvārdes novada pašvaldībai par atbalstu un ikvienam pasākuma apmeklētājam par kopā būšanu!

Uz tikšanos Jumpravā!

Zane Skrauča,
Lielvārdes novada Kultūras centra struktūrvienības
Jumpravas kultūras nams vadītāja

Anitas Sakas foto


Skatījumu skaits: 11884
 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu