Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

Vadītājs: Alise Līna Daugaviete
Koncertmeistare: Žanete Vilkāja

2015. gada maijā, tiekoties visu laiku deju kolektīva „Lāčplēsis” vadītājiem un dejotājiem, un suminot deju kolektīva „Lāčplēsis” dibinātāju un mākslinieciskās izaugsmes veicinātāju Vairi Ceimeru, tika nosvinēta deju kolektīva „Lāčplēsis” 50 gadu jubileja. Vairāk kā simts bijušie un esošie deju kolektīva „Lāčplēsis” dalībnieki jubilejas koncertā izdejoja savas iemīļotās dejas, atceroties kopā pavadīto laiku kā uz skatuves, tā citās gaitās.

Mājīgajās kultūras nama „Lielvārde” telpās vidējās paaudzes deju kolektīvā „Lāčplēsis” šogad tiekas jau vairāk kā 30 dejotāju, aicinot pievienoties mums citus, kam dejošana ir sirdslieta.

VPDK „Lāčplēsis” ir azartisks kolektīvs, kam svarīga kopā būšana ne tikai uz skatuves. Tiek plānoti un īstenoti dažādi braucieni: 2014.gadā - ceļojums uz Deju un mūzikas festivālu Horvātijā , 2015.gadā - viesošanās Sāremā, Igaunijā . Par tradīciju kļuvis vasarā notiekošais laivu brauciens.

Protams, visneaizmirstamākie mirkļi saistās ar emocijām, kas kopīgi izdzīvotas Dziesmu un deju svētkos Rīgā (2013.), lieluzvedumā „Lec, Saulīte!” Mežaparkā (2014.) , kā arī Vidējās paaudzes deju svētkos Jelgavā (2015.).

Lai arī katrs atsevišķi ļoti dažādi, visi kopā esam draudzīgs un krāsains kolektīvs. VPDK „Lāčplēsis” aicina ciemos citus deju kolektīvus, arī paši dodas apciemot dejotājus citās Latvijas pilsētās . Jau trešo rudeni pēc kārtas notiks VPDK „Lāčplēsis” vadītājas Intas Poles veidotais koncerts „Ik rudeni danci vedu”, aicinot uz kopīgu sadanci vairākus deju kolektīvus no dažādiem Latvijas nostūriem.

Mūs vieno deja un dzīvesprieks!

Nodarbības notiek otrdienās un ceturtdienās plkst. 20.00.

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu