Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

Saskaņā ar Ministru kabineta 2012.gada 5.jūnija noteikumiem Nr.384  „Mācību priekšmetu olimpiāžu organizēšanas noteikumi”

Valsts izglītības satura centra 2019.gada 16. augusta rīkojums Nr.25.1.-04/37 „Par mācību priekšmetu olimpiāžu organizēšanu un norisi 2019./2020.mācību gadā”

Projekts “Nacionāla un starptautiska mēroga pasākumu īstenošana izglītojamo talantu attīstībai” Nr.8.3.2.1./16/I/002

Valsts mācību priekšmetu olimpiādes 2019./2020.mācību gadā

Mācību priekšmets

Klase

Olimpiādes norises laiks

Nolikums

Rezultāti

2.posms
novados/pilsētās/
novadu apvienībās

3.posms
valsts olimpiāde

Angļu valoda

10. – 12.

29.10.2019.

06.12.2019.(1. kārta)

07.02.2020.(2. kārta)

Nolikums

 

 

Bioloģija

   9. – 12.

28.11.2019.

(tiešsaitē)

22.,23.,24.01.

Nolikums

 

Ekonomika

10. – 12.

29.01.2020.

(tiešsaitē)

10.03.2020.

Nolikums

 

Fizika

9. – 12.

17.01.2020.

(tiešsaitē)

31.03.2020.

01.04.2020.

 

 

Ģeogrāfija

10. – 12.

13.02.2020.

(tiešsaite)

15.,16.04.

Nolikums

 

Ķīmija

9. – 12.

04.02.2020.

(tiešsaitē)

07.,08.,09.04.

 

 

Latviešu valoda un literatūra

8. – 9.

13.01.2020.

27.03.2020.

 

 

Latviešu valoda un literatūra

11. – 12.

27.01.2020.

(tiešsaitē)

06.03.2020.

 

 

Matemātika

9. – 12.

31.01.2020.

12.03.2020.

13.02.2020.

 

 

Matemātika

5. – 8.

14.02.2020.

(tiešsaite)

 

 

 

Vēsture

9.

13.12.2019.

(tiešsaitē)

19.02.2020.

 

 

Vēsture

10. - 12.

13.12.2019.

(tiešsaitē)

18.02.2020.

 

 

Krievu valoda

10. – 12.

26.11.2019.

04.03.2020.

 

 

Informātika

8. - 10.

14.01.2020.

(tiešsaitē)

26.,27.,28.02.

 

 

Informātika

11. – 12.

14.01.2020.

(tiešsaitē)

26.,27.,28.02.

 

 



Ķeguma un Lielvārdes novadu priekšmetu olimpiādes un konkursi 2019./2020. mācību gadā

 

Mācību priekšmets

Klase

Norises laiks

Nolikums

Rezultāti

Jauno vides pētnieku konkurss “Skolēni eksperimentē”

5. – 9.

28.02.2020.

 

 

Alternatīvā olimpiāde dabaszinībās un bioloģijā “Lapsiņa”

6. - 8.

28.04.2020.

 

 

Matemātikas olimpiāde 1.- 4. klasei

1. - 4.

10.03.2020.

 

 

Sākumskolas olimpiāde latviešu valodā

1. - 4.

10.04.2020.

 

 

Krievu valodas olimpiāde 8. - 9. klasēm

8. - 9.

06.02.2020.

 

 

Erudīcijas konkurss

10. - 11.

07.04.2020.

 

 

Konkurss sociālajās zinībās

7. – 8.

Tiks precizēts

 

 

Vizuālās mākslas konkurss           

 

Februāris

 

 

Mājturības un tehnoloģiju konkurss meitenēm    

5. – 9.

05.03.2020.

 

 

Mājturības un tehnoloģiju olimpiāde zēniem                   

5. - 9.

05.03.2020.

 

 

Neklātienes matemātikas konkurss “Ķengurs”

 

marts

 

 

LU neklātienes konkurss “Tik vai cik”

4.

16.10.,04.12.,

12.02.

 

 

Sadarbībā ar Ogres novadu matemātikas konkurss

7. -8.

Tiks precizēts

 

 

Angļu valodas olimpiāde 7.-8. klasei

7. - 8.

 

 

 

Valodu konkurss 6.-7. klašu skolēniem

6. - 7.

 

 

 

Atklātās mācību priekšmetu olimpiādes 2019./2020.mācību gadā

Mācību priekšmets

Klase

Norises

Nolikums

Rezultāti

Latvijas Universitātes atklātā matemātikas olimpiāde

 

26.04.2020.

 

 

 

 

 

 

 

 

Reģionālās mācību priekšmetu olimpiādes 2019./2020. mācību gadā

Mācību priekšmets

Klase

        Norises

Nolikums

Rezultāti

Zemgales novada skolēnu matemātikas olimpiāde Jēkabpilī

7. - 9.

16.03.2020.

 

 

Reģionāla angļu valodas olimpiāde Jelgavā 8. un 11. klasei

8. un 11.

 

 

 

 

Mācību priekšmets

Klase

Norises laiks

Nolikums

Rezultāti

Eiropas Savienības Dabaszinātņu olimpiādes (EUSO)

Izglītojamie līdz 16 gadu vecumam

16.12.2019.

         1.kārta

 

 

 

 

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu