Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

Projekts "Nāc līdz(i)dalībā!" norisinājās no 2015. gada aprīļa līdz augustam, tā mērķis - stiprināt un veicināt jauniešu uzņēmību, līdzdalību, veicināt jauniešu piederīguma apziņu Lielvārdes novadam un jauniešu veselīgu dzīvesveidu un neformālo aktivitāšu īstenošanu Lielvārdes novadā.

Projekta ietvaros notika apmācības par līderismu, mērķu sasniegšanu un līdzdalību aprīlī, jauniešu izglītojošo iespēju informatīvais pasākums "Pasaulē tālu prom!" maijā, netradicionālās sporta spēles ar lēmumu pieņēmējiem un dalība Pasaules Miera skrējienā jūnijā un metodes „Foruma teātris” apmācības par līdzdalību augustā.

Projekta noslēdzošā aktivitāte bija apmācības novada jauniešiem, izmantojot metodi foruma tēatris, tās notika no 4.-7. augustam Jumpravā un Lielvārdē. Gala rezultātā tapa jauniešu veidota izrāde,kura tika prezentēta vienaudžiem un jaunatnes darbā iesaistītajiem speciālistiem.

Projekta laikā dažādajās projekta aktivitātēs iesaistījās 91 jaunietis no Lielvārdes novada. Kopējais projekta aktivitāšu finansējums bija 3954,64 EUR.

Projekts “Nāc līdz(i)dalībā!”  tiek īstenots Izglītības un Zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2015. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.

Fakti.lv video materiāls par foruma teātra apmācībām.

Sagatavoja:
Renāte Mencendorfa,
Lielvārdes novada jaunatnes lietu speciāliste.
Foto autore: R. Mencendorfa.

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu